Eventy

Special Image

Tematické večierky

Takéto večierky už dávno nie sú len o tom, že kúpime pre hostí doplnky v danej téme.

Ale o tom, že sa hostia oblečú a zžijú s danou témou. Najgeniálnejšia forma nefalšovaného, nenúteného teambuildingu. Platíte za teambuilding, len pre to, aby si štyria ľudia obuli jednu lyžu a v nej prešli 15metrov? Nevravíme, že je to blbosť. Ale je to blbosť. Keď vám celá konferenčná miestnosť plná ľudí padá do kolien, všetci si držia bruchá, aby nedostali kŕče od brutálneho smiechu, keď hoteloví bezkrkí posielajú cez scanner detské plastové pištole z Dráčika…..to je genialita. A aký parádny teambuilding…..no dobre, dobre, možno, že to jeden tím málilinko prehnal a kostýmami k téme, ale poviem vám, za tu srandu a ten efekt to fakt stálo. A kedykoľvek sa kohokoľvek vo firme spýtate na poloinfarktový stav hotelových bezkrkých, garantujem vám, že ľudí ešte stále rozbolia tie bruchá od smiechu. Pecka. Tématické večierky majú jednoducho svoje kúzlo.

Off site mítingy

...un cafe por favor....

Kreativite sa medze nekladú. Steny konferenčky medze kladú. Vymeňte nohy v lavóri a šum mora z rádia za mítingovku v piesku pri mori. Alebo na svahu. Alebo na hrade. Alebo v jaskyni. Alebo v posilňovni. Jednoducho – off site.

Special Image
Special Image

Kick off mítingy

Nabuďte svoj tím – ak Kick off, tak poriadne!

Plesy

Nádherná kombinácia šiat, tanca, hudby, jedla a programu. A to je úspech.

Special Image
Special Image

Vianočné večierky

Aspoň raz v roku povedať Ďakujem.

Porozprávať sa so svojimi ľuďmi pri príjemnej atmosfére. Pripiť si na budúci úspešný rok..

Vianočné darčeky

Pretože darovať a byť obdarovaný je jeden z najkrajších pocitov.

Ak sa to myslí úprimne. Naše darčeky nie sú iba pekne zabalené veci od dodávateľov. Je v nich myšlienka, nápad, vianočné kúzlo. Emócie. Vianoce sú len a len o emóciách.

Ahoj Majka, chcela by som sa Tebe aj  celému Tvojmu Teamu srdečne poďakovať za prekrásny vianočný darček, ktorý ste pripravili pre mňa a pre všetkých mojich kolegov z našej firmy. Dostali sme nádherne naaranžované krabice plné farebných vianočných koláčikov, medík, oblátky a fľašku sektu, ktoré boli naozaj krásne esteticky a jemne vyzdobené vo vianočnom duchu, vo vianočných farbách...NIEČO KÚÚÚZELNÉ!  ?????. Ja osobne som ešte nikdy nevidela krajší darček tohto druhu! Dokonale  ste zachytili krásu a podstatu Vianoc. Gratulujem a ešte raz Ďakujem! Pekne Vianoce Tebe aj Tvojej rodinke!

Petra S.

Special Image